Haber

Kemal Bey’in mucidi Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na yeni slogan: Telif hakkı istemiyorum, yukarıdan aşağıya kullan yeter

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi Kümelenme Toplantısı’nda konuşmadığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da konuşmalarında kullandığı “Sayın Kemal” ibaresine ilişkin yeni açıklamalarda bulundu.

“YENİ SLOGANINIZI DA VERİYORUZ: BAY BY KEMAL”

Kılıçdaroğlu’nun bu ifadeyi beğendiğini ifade eden Erdoğan, “Biliyorsunuz biz CHP’nin başına ‘Kemal Bey’ diye hitap ediyoruz. Ülkenin bütün işleri muhalefet adayı sloganını ortaya çıkarmak bizim elimizde. Kemal Bey bu sözü çok beğendiğine göre bundan sonra kullanacağı yeni sloganını vereyim ona: Kemal Bey.

“İŞ YAPARSANIZ BİZ DALGA YAPARIZ”

Erdoğan sözlerine şöyle devam etti: “Sen dalga geçecek bir şey yaparsan biz de seninle dalga geçeriz. Memleketin de gülmeye, eğlenmeye ihtiyacı var. Bir işe yaramazsın bari bir işe yara. Şimdi soruyorum; bu fotoğraf karşısında ötekiyle nasıl hareket edebiliriz?

“NE TUTUYORSAN O ELİNDEDİR”

Geçen hafta aynı şeyi cumhurbaşkanlığı adaylığı meselesinde de yaptılar. ‘Biz cumhurbaşkanı adayı çıkaramayız, halk ittifakı da aday göstermesin’ diyorlar. Madem böyle düşünüyorsun; Adayları belirlemek için toplantı üstüne toplantı mı düzenliyorsunuz? Öyle bir muhalefetimiz var ki onu almak size kalmış.

“MİLLETİMİZ 14 MAYIS’TA BUNLARA ‘YETER’ DİYECEK”

İnşallah 14 Mayıs’ta milletimiz bunlara ‘yeter’ diyecek. Sözü ve kararı milletimize bırakarak 14 Mayıs için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Milletimizle bağımızı hiçbir zaman koparmadık. Her fırsatta milletimizin yanına gittik, gidiyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu