Haber

Kenan İmirzalıoğlu: Sinem’e ilk görüşte aşık olmadım

Kendisi gibi oyuncu Sinem Kobal ile mutlu evliliğini Lalin ve Leyla isimli iki kızıyla taçlandıran ve şu anda Kim Milyoner Olmak İster’le ekranların en çok konuşulan programlarından biri haline gelen Kenan İmirzalıoğlu’nun konuğu oldu. Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunduğu “Empati” programı. İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ile olan keyifli evliliği hakkında ilk kez konuştu.

“Aşk için evlendim”

İlk görüşte aşık olmadığını söyleyen oyuncu ,samimi açıklamalarda bulundu.

“40’ımdan sonra…”

Sinem Kobal ile evli olan ünlü oyuncu, “Aşka inanır mısın?”sorusuna şu yanıtı verdi: Ben aşka inananlardandım… Ama ‘Aşk sanırım kavak rüzgarları esmeye başlayınca ortaya çıkan bir şey’ diye düşünmeye başladım ve aşk evliliği yaptım. 40’larımdan sonra bir daha aşkla karşılaşabileceğimden emin değildim. Hayatta ufkunuzu çok dar tutmamalısınız. Hayatın sunduğu şey mutlaka değildir. Sinem’i önceden tanıyordum. Aşkım ilk görüşte değildi, dördüncü randevumuzdaki sohbetimizde, o sırada ruhtan bir vuruştu. ‘Bir dakika, bana neler oluyor, burada başka bir şey var’ gibiydim. Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusal, çok daha güçlü kılan bir şeydir. İnandığın bir aşkın varsa önünde hiçbir engel duramaz.

Ankara’nın Üçem köyünde büyüyen Kenan İmirzalıoğlu, üniversiteyi kazanamayınca babasının kendisini tarlada çalıştırdığını anlattı:

“Babam bana iyi bir atölye verdi”

“Bir anlamda hayatın zorluklarını gösterdi… Ben bu omuzları orada geliştirdim, babam bana uygun bir atölye verdi. Babamla iyi bir ilişkim var. Babam çiftçiliğin tüm ince kurallarını açıkladı.

Lisedeyken arkadaşlarım “ODTÜ’yü kazanırsam babam bana bu arabayı alacak, İTÜ’yü kazanırsam babam bana motor alacak” dediler. ‘Hiçbir yerde kazanamazsam babam bana yeni traktör alır’ diyordum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu