Ekonomi

Kripto Paralar Düşerken Bazı Hisse Senetleri Yükseliyor

Çarşamba sabahı yapılan ticaret oturumunda büyük kripto para birimlerinin çoğunluğu işlem gördü ve Dogecoin %2,14 düşüşle 7 sente geriledi. DOGEUSD) liderliğinde bir düşüş yaşadı Puantiye( DOTUSD), Cardano( ADAUSD), Uniswap(UNIUSD), Ethereum ( ETHUSD), Çokgen ( MATICUSD), Dalgalanma ( XRPUSD) ve Bitcoin ( BTCUSD ) gibi diğer değerli kriptolar da düşüşler yaşadı. Buna karşı, solana( SOLUSD) trende direndi ve %6,89 artışla 39,71 dolara yükseldi.

Hisse senetleri cephesinde Coinbase (NASDAQ: MADENİ PARA) Global Inc., Tesla Inc., NVIDIA (NASDAQ: NVDA ) Corp. ve Advanced Micro Devices Inc.’in hisseleri arttı. Ancak MicroStrategy Inc., Riot Platforms (NASDAQ: İSYAN) Inc., Marathon Digital (NASDAQ: MARA) Holdings Inc., Overstock.com Inc., Block Inc. ve PayPal (NASDAQ: PYPL ) Holdings Inc. hisselerinin fiyatında düşüş yaşandı. Ebang International Holdings Inc. Hisseleri bu piyasa dalgalanmalarına rağmen sabit kaldı.

ETF segmentinde Amplify Transformational Data Sharing ETF ve Bitwise Crypto Industry Innovators ETF ve Marathon Digital Holdings Inc.’in payları azaldı. Bitcoin’in piyasa fiyatını takip eden ve aynı işlem seansında yükseliş kaydeden Grayscale Bitcoin Trust ise bu trendin tersine gitti.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu