Yaşam

Kadına sarıldığı görüntüleri ortaya çıkan Kadir Doğulu sessizliğini bozdu.

2016 yılında Neslihan Atagül ile dünya evine giriş Kadir Doğulu‘ nin bir eğlence mekanındaki görüntüleri dergi gündemini salladı. Bir kadınla dans ettiği görüntülerin ardından ihanet iddiaları ortaya çıktı.

VİDEO KISA SÜREDE YAYINLANIR

Oyuncu Neslihan Atagül ile mutlu bir evliliğe sahip olan Doğulu’nun fotoğrafı kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Teze göre; Aras Bulut İynemli’nin arkadaşı yerde Kadir Doğulu onu uyardı. İynemli’nin uyarılarını dikkate almayan oyuncu, maçına kaldığı yerden devam etti.

İMAM DÜĞÜN İDDİASI

Söz konusu görüntünün yayılmasından sonra TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında Doğulu hakkında bomba bir tez daha ortaya atıldı. Doğulu’nun baş harfi “S” olan bir kadınla aşk yaşadığı ve imam nikahı yaptırdığı iddia edildi.

DOĞU SESSİZLİĞİ BOZDU

İhanet iddialarının ardından sessizliğini Kadir Doğulu bozdu. Gazeteci Birsen Altuntaş’a konuşan Doğulu, iddiaları yalanladı.

“O GÜN 80 KİŞİYLE GÖRÜŞTÜM”

Konuştuğu genç bayanla ilgili görüntüler hakkında konuşan Doğulu, “Bu görüntüleri bu şekilde yayan kişi bana yaklaşmak isteyen ama yaklaşamayınca böyle davranan biri sanırım. O gün o kadın dışında 80 kişiyle de görüştüm, “Varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yeri ve zamanı önemli değil” dedi.

“NESLİHAN’DAN BAŞKA İMAM EŞİM YOK”

Birsen Altuntaş ise Doğulu’nun imam nikahı iddiasıyla ilgili soruya gülerek yanıt verdiğini söyledi. Doğulu, “Benim Neslihan’dan başka imamla evli bir eşim yok” dedi.

haber-kucukcekmece.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu